Zelf sleutelen> Remvloeistof vervangen

Door Daniƫl in Zelf sleutelen, Woensdag 17 maart 2010 14:45, views: 7952

Ook de remvloeistof is soms aan vervanging toe.

Zelf sleutelen> Remvloeistof vervangen

Aangezien remmen vrij belangrijk is bij het motorrijden, wil je dat de remmen goed werken. Kijk dit filmpje en de volgende keer kun je zelf de remvloeistof vervangen!

Video(s)
Get the Flash Player to see this player.

Reacties van lezers

ik vond persoonlijk dit fimpje niet zo top eerlijk gezegd. Teneerste de maniet waarop het schreofje word verwijderd vind ik nogal omslachtig. Ten 2e er word te weinig info gegeven over de manier van op druk brengen van het systeem. Ik vul het resevoir meestal en dan de hendel indrukken, nippel open, nippel dicht en dan remhendel loslaten.Dit een aantal keren herhalen tot er nieuwe schone olie uitkomt. Ook is het belangrijk dat er in het potje op de grond een klein beetje remvloeistof zit zodat duch niet terug kan gaan via de ontluchtingsnippel. De slang is erg lang en het potje op de grond is erg groot. Sorry voor de negatieve reactie maar het is gewoon geen goede instruktievideo om zelf te sleutelen. mvg peter


opzich wel een goede how to, alleen jammer dat hij meer dan de helft bezig is met het openen van het reservoir... als ik een how to voor onwillende schroefjes had willen zien had ik daar wel naar gezocht


en het is remvloeistof...


Ook een slagschroevendraaier kan hierbij een uitkomst bieden. Bij oudere motoren zitten de schroefjes vaak vast, slagschroevendraaier erop, ook de schroefdraad blijft hierbij dan intact. Boren ed is voor mij echt het laatste redmiddel.




Toppie, dat zelf sleutelen. Maar de presentator van het filmpje moet wel eerst zijn huiswerk doen voordat hij het een en ander uitlegt voor de camera. Allereerst is het geen boutje waar het dekseltje van het reservoir mee vast zit maar een schroefje. En ten tweede bij het niet los geraken van een schroefje of een beschadigd schroefje zijn er speciale schroefverwijderaars in de handel. Ik ben zelf in het bezit van een boa Grabit verwijderaar. Dit is een setje van 2 stiften (voor kleine en grotere schroeven). Aan de ene zijde voorzien van een linkdraaiende boor, en aan de andere zijde voorzien van een linkse onttapper. Met dit hulp middel weet je zeker dat je de schroefdraad in het reservoir niet beschadigd. Iedereen zou dit extra stukje gereedschap wel niet hebben, maar de presentator had het wel even kunnen vermelden.


Voeg zelf een reactie toe

Merken