Nieuwe Husaberg-modellen

Door MOTOR.nl in Nieuws, Donderdag 8 juli 2010 13:28, views: 447

De eerste Husaberg tweetakt’s.

Nieuwe Husaberg-modellen

Al 22 jaar bestaat het motormerk Husaberg. En al die tijd heeft geen enkel tweetaktmodel een plek ingenomen op de modellenlijst van het Zweedse merk. Tot voor kort, want er zijn namelijk nu ook twee verschillende tweetakt Husaberg-motoren aan het gamma toegevoegd, namelijk de TE 250 en de TE 300. Deze motoren zijn volgens Husaberg uitgerust met state-of-the-art, high performance tweetaktmotoren en zullen in 2011 op de markt komen.

Het minimale gewicht, de superieure rijeigenschappen en de levendige vermogensafgifte zouden deze Husaberg’s een aantrekkelijke motor maken voor de tweetaktliefhebbers. Ook de efficiënte technologie en de lage kosten van aanschaf en onderhoud is volgens Husaberg van doorslaggevende betekenis bij de modellen.

“Met de introductie van de tweetaktmodellen TE 250 en TE 300 onderstreept Husaberg haar geloof in de toekomst van het endurorijden met tweetakt machines. De nieuwe Husaberg-modellen zijn vanaf de tweede helft van juli via de officiële Husaberg-dealers leverbaar”, aldus Algemeen Directeur Edgar Kleinbergen.

 


Foto: KTM / Mitterbauer H.

Tags: husaberg, model, nieuw

Reacties van lezers

Voeg zelf een reactie toe

Merken