Agent vindt boetes te hoog
Zo! Eindelijk zijn we het met elkaar eens.
Politieagenten zijn het niet eens met het plan van minister Ivo Opstelten van Justitie om de boetes voor hardrijden en asociaal rijgedrag fors te verhogen. Ze dreigen minder bekeuringen uit te schrijven, omdat ze de boetes te hoog vinden. Dat meldt het AD aldus De Telegraaf.
Volgens de politievakbonden zijn veel agenten boos en verontrust. “De ernst van de overtreding staat niet meer in verhouding tot de rekening die mensen ervoor moeten betalen”, zegt Gerrit van de Kamp van vakbond ACP. “Agenten zijn het er niet mee eens en ze weten dat zulke hoge boetes agressie oproepen. Het is vragen om problemen en de collega's willen die bonnen niet meer schrijven.”
Foto: ANP
Reacties van lezers
Allemaal prietpraat. Kijk goed uit als de dames en heren weer langs de snelweg staan met hun apparatuur. Sommige mensen trappen hard op hun rem en voor je het weet heb je een ernstig ongeluk. Een volgende keer stop ik met mijn motor (op de vluchtstrook) en sla ik die gasten gewoon eens hard op hun face. Het moet er maar eens van komen.
geef oom agent een deel van de buit, dan is die werkweigering zo uit de wereld. of Geef alle motorrijders een politiehelm, durft niemand meer te hard te rijden. of Hebben ze bij deze "regering" toch een alternatief gevonden voor het rekeningrijden?
een r1? op de 250 cc van mijn zoon scoor ik nog een boete.................
ze motte motorrijers maar s hooger beboeten julie rije allemaal veul te hard jullie zijn een gevar op de wech!!
dat hoor ik al jaren maar het gaat gewoon door, sterker nog boetes zijn onlangs alweer verhoogd, een nieuwe r1 kopen is alleen nog voor de aller rijkste.


