Opel komt wel erg dichtbij…

Door MOTOR.nl in Nieuws, Woensdag 14 september 2011 11:44, views: 910

Wat? Autonieuws op MOTOR.nl?

Opel komt wel erg dichtbij…

Het moet niet gekker worden… Voor het eerst plaatsen wij een bericht over Opel op MOTOR.nl. Niet vreemd als je naar bovenstaande afbeelding kijkt. De One Euro Car toont aan hoe Opel vindt dat elektrische mobiliteit er in de toekomst uit moet komen te zien. De ‘Euroknaller’ heeft inderdaad veel weg van de Carver One en doet ons ook een beetje denken aan een Spyder.

De cijfers voor deze auto met snelwegallures zijn: 100 kilometer voor één euro, een derde van het gewicht van een moderne compacte auto en een topsnelheid van 120 km/u. Deze concept-car creëert een nieuwe klasse van elektrische lightgewicht voertuigen. Speciaal voor jongeren vanaf zestien jaar zouden er zelfs versies met een begrensde topsnelheid van 45 km/u komen.

De toekomst? Nog een paar jaar en we weten het…

Reacties van lezers

waarom duurt het zo lang voordat er meer electrische autos/motoren op de weg te zien zijn en waarom duurt het zolang voordat je een actiradius hebt waar je ook wat mee kan. Er wordt naar mijn gevoel alleen maar gepraat over dit soort voertuigen. Olie is nog veel te belangrijk en te winstgevend.


Voeg zelf een reactie toe

Merken