Film > Toch nog succes voor Rossi

Door MOTOR.nl in MotoGP, Maandag 28 november 2011 11:09, views: 1421

Helaas wel op twee wielen te veel.

Film > Toch nog succes voor Rossi

2011 was niet echt het jaar van Valentino Rossi. Eén podiumplaats en een record aantal crashes geeft dit het beste weer. Toch heeft de Italiaan het seizoen positief afgesloten, al was het wel op vier wielen… De Ducati-coureur werd tweede tijdens de Monza Rally Show.

Rossi kwam slechts 24,2 seconden tekort op winnaar Sébastien Loeb... Voor de goede orde, Loeb is achtvoudig rally wereldkampioen. Ook landgenoten Andrea Dovizioso en Andrea Iannone deden mee maar wisten niet in de top-50 te finishen.

Reacties van lezers

Helaas ook nu niet schadevrij. Desalnietemin toch grote klasse. Hopelijk wordt 2012 een beter jaar.


Zie daar de nieuwe wereldkampioen rally. Valentino 5 jaar jonger dan Sébastien. Maar vooral de uitstraling van plezier die Vale heeft in wat ie doet ......, inspirerend. Maar dat plezier hebben wij motorrijders allemaal gemeen, kampioen of niet.


Kun je zien dat hij toch veelzijdiger is dan de meeste andere motorracers.


je zag dat 'ie bij het aanremmen toch ook wat last van instabiliteit had, net als bij z'n Duc!


Voeg zelf een reactie toe

Merken