Poll > Geen TT maar Brits Superbike
“Ja, want een Dutch TT-kaartje is, gezien het aantal deelnemers, belachelijk duur.”
Eind september volgend jaar komt het Brits Superbike (BSB) naar Assen. Het is algemeen bekend dat in het BSB op ongekend hoog niveau wordt geracet en net zo algemeen bekend is het feit dat het er soms ruig aan toe kan gaan. Grandioos om naar te kijken dus en een aanwinst in het raceprogramma. Onze vraag is echter: heb jij nu nog trek om naar de TT te gaan met slechts dat handjevol deelnemers en weinig actie?
Nu het British Superbike naar Assen komt, laat ik de Dutch TT schieten.
- Ja, want dit is pas echt racen.
- Ja, en laat het WK Superbike ook maar zitten.
- Ja, want een Dutch TT-kaartje is, gezien het aantal deelnemers, belachelijk duur.
- Nee, ik blijf de GP trouw.
- Nee, laat die lompe Britten thuisblijven.
Foto: 2Snap
Reacties van lezers
Afgelopen jaar op vrijdag naar de training geweest en zaterdag thuis voor de buis. Na 29 jaar meerdere dagen (woe-zo) geweest te zijn is dit erg goed bevallen. Op zaterdag voor een paar uurtjes iets van 90 euro x 2 betalen vindt ik gewoon te duur worden voor wat ik te zien krijg. Laat de bsbk maar komen want bij de superbikes ben ik er bijna ook altijd en daar is veel meer spanning.
Ik heb er helaas steeds méér moeite mee gekregen. 30 jaar onafgebroken ging ik overal naar toe. De afgelopen 5 jaar gereduceerd naar (slik) OSBK Komend jaar waarschijnlijk ook dat niet meer. Opmerkelijk sommige uitspraken als; de échte fan.... Ik durf te zeggen dat weinige mijn bezoekersstatus evenaren dus ben je dan fan ? JA; maar een echte fan onderscheid zich niet door de hoeveelheid keren dat hij aanwezig is. Een echte fan gaat zolang er op een gezonde manier sport bedreven word en helaas maken financiële belangen de sport al jaren lang kapot. Als ALLE fans collectief één MotoGP of SBK thuis blijven met de mededeling dat dit voortaan altijd zo zal gaan als de prijzen zo schandalig hoog worden, moet je eens opletten wat er gebeurd ;) Dus allemaal de eerst komende race lekker BBC kijken, misschien dat RTL dan ook weer eens een fatsoenlijk raceprogramma gaat bieden ! NEE, niet een wijzend vingertje naar RTL maar een dergelijk uniek spektakel hoort gewoon op tv thuis. Dus ja, laat die Britten maar komen, laat alle betrokkenen (racerij én media) daar maar eens héél goed naar kijken want je mag vinden wat je vind. Die gasten hebben het wél voor elkaar !
Eindelijk spectakel, tt is al bijna dood mensen, veel te dure kaarten voor net als die voetballers , veel te overbetaalde rijders.
Hoezo TT? Die eretitel was afhankelijk van het organiseren van de Grand Prix. Aangezien de laatste GP klasse (250cc) nu ook verdwenen is, heeft Assen ook geen recht meer op de eretitel. De ca. 15 veredelde Superbikes die nu onder de naam Motogp als vervanging dienen zijn alleen nog van belang voor de inkomsten van Dorna.
Laat maar komen het BSB, ik ga vaak naar de TT op Man en de sterren van Man rijden ook BSB (Ian Hutchinson)spectakel verzekerd. Ik ga ook naar de MotoGP op Assen, maar alleen omdat ik het van nabij in de paddock kan meemaken en dan is dat niveau erg interessant. Als ik alleen vanaf de tribune kan kijken ga ik niet heen, dan zie je meer op tv (BBC). WSB ga ik sowieso heen, want het publiek komt dan ook voor de races en niet voor andere zaken.
PS was ONK vergeten !!
Ik ga er zeker heen , maar de TT en SB blijf ik ook gewoon komen .
Ga al jaren niet meer naar de TT alleen naar de training ,ik ben zeker van plan om naar de BSB te gaan verder zie ik Hengelo liever Cees.
Ik ga naar alle races toe dit is een welkome aanvulling ik hou van motorraces dus ook de tt blijf ik bezoeken
De echte fan gaat natuurlijk naar alledrie...! Hoewel de TT dit jaar een slaapverwekkende GP was heb ik hoop dat het toch nog goed komt. Of dat lukt met de CRT machines?? Dorna,FIM of wie het ook voor het zeggen heeft maakt wel vreemde keuzes...Moto 2 met maar een motormerk! Bij Moto 3 zijn ze er niet voor niets al weer van afgestapt en.. de toegangsprijzen zijn in Assen zo gek (vergeleken met het buitenland dan) nog niet. Verder hopen op mooi weer en een verplaatsing van de WSB weer naar september met veel volk op de campings !
Ga al sedert 2 jaar niet meer naar TT in Assen: bloedeloos evenement geworden. Nee, dan WSB: side-by-side, veel deelnemers, spektakel, spanning, enz. Dus: laat BSB maar komme!!
Jammer maar de hoogtij dagen van de GP zijn geteld met Rossi waarschijnlijk in zijn laatste jaar heeft de geldmachine Dorna het definitief genekt. leuk alternatief dit laat die britten maar komen TT is exit
Een perfecte aanvulling voor het circuit in mijn thuis stad. De laatste jaren zijn er teveel autosportevenementen bijgekomen welke net zo'n optocht laten zien als zo vaak bij de MotoGP. Het mekka van de motorsport zou meer van dit soort evenementen erbij mogen hebben. En de organisatie van de MotoGP zou er eens lering uit moeten trekken en de regels moeten aanpassen.
ga dit jaar niet naar tt op assen maar naar mann de races op assen zijn door het beperkte deelnemersveld en door het progamma knap waardeloos.zeker naar wsb en ook naar het bsb iedereen veel mototplezier
De TT is prachtig maar hoe serieus kun je de moto gp nemen wanneer je races hebt met 12 rijders aan de finish. 3 ronden achterstand en je hebt nog punten!!!! Belachelijk
ga wel naar de TT Camping, trainingen kijken / race in de stad op tv kijken. verder naar sbk en bsb, gaan we zeker heen! groeten uit braband!
De GP is verworden tot een matig evenement, waar ik mensen de wedstijden zie missen omdat zij hun roes liggen uit te slapen of anderen die taluds/vuilnis in de fik steken. Dat zijn dan "motorsportliefhebbers"? Bij de SBK zie ik wel de motorsportliefhebbers, je kan op de meeste tribunes plaatsnemen als je wilt, een rondje rond het circuit lopen, altijd wel ergens plek. Ik verwacht dit bij de BSB ook te kunnen doen. Als ik een keus moest maken welk evenement niet te bezoeken, werd dat de MotoGP. Ik ga dit jaar toch naar alledrie de evenementen, omdat ik (gelukkig) geen keus hoef te maken. Ik wens iedereen fijne feestdagen voor 2011 en een boete-en schadevrij 2012.
MotoGP is een aflopende zaak, CRT is er een begin van. Moto2 en Moto3 zijn ongetwijfeld spannender,WSBK en BSB zijn vele malen interessanter dan de dikbetaalde MotoGP patsertjes
TT-ASSEN Ik hoop dat jullie deze reacties lezen!!!! Ik kom zelf special terug uit het buitenland voor de TT maar ook ik begin te twijfelen of dit niet na heel veel jaren het laatste keer wordt. Denk ook aan vrije verkoop net als andere circuits zo dat ieder een eerlijk kans krijgt om in de hoofd of GT tribunes te zitten. T
Als ik moet kiezen?dan laat ik de TT vallen,heeft veel van zijn glorie verloren,voor mij althans.
Alle drie...motoGP blijft toch de top... Voor spanning en pure motorliefhebberij....SBK dan wel BSB
Naar de TT? Met twee veredelde standaardklassen? En een minimaal startveld in de MotoGP? Ik twijfel.
TT is leuk feest, SBK is voor de race liefhebber. Ben wel benieuwd naar de BSB. ik ga zeker heen
Ga toch al steeds naar de sbk ,dan heb je teminste nog de ruimte om te zitten/liggen.Moto GP kijk ik wel op de bbc.
De TT laten schieten voor het BSB? Over mijn lijk! Het BSB bezoeken naast de TT? Dat sowieso!
Helemaal oke dat de BSB naar Assen komt, er kan geen genoeg motorsport georganiseerd worden in Nederland. De echte dy hards, fans en supports zoals ik gaan zowel naar de WKSB, TT en BSB.
Niet zo moeilijk om de TT in twijfel te trekken...
zolang de campings vol zitten met de tt en er niet meer georganiseerd word rond de superbikes, blijft het de TT.
t word tijd dat hier een keer een 24 uurs race komt dat is pas motorsport als je ziet wat daar in Frankrijk op af komt daar kan de moto gp alleen maar van dromen tt is voor watjes
motogp of sbk? geef mij maar sbk.dutch tt of bsb. de keuze is snel gemaakt. bsb heeft veel meer actie!
hoe saai ben je zelf als je de MotoGP spannend vind?
fuck the GaaP, doe mij maar SBK and BSB
ik ga fijn naar de wsbk in sept op de nurburgring dat is waar voor je pieken, en alleen al de moeite waard voor de klasse route er naar toe!!!! als je naar assen wil is toch alleen maar snelweg knallen overal staan de wouten langs de weg om maar boetes te schrijven!! meneer u weet waarom we u staande hebben gehouden? ha ha ha de grapjassen
Ik ga zeker naar de BSB en het WK superbike Ik wil graag waar voor mijn geld en vind de britse fans ook geweldig
De gp is zonde van je geld,als je echt racen wil zien ga dan naar de superbike. krijg je geen spijt van.
de echte fan gaat overal naar toe !!! waaronder ik
JA ik ga naar de BSB en niet naar de MotoGP Kaartjes lijken mij goedkoper en je krijgt echt waar voor je geld (sensatie) wat bij de GP niet echt aanwezig is. Ook kan ik het niet aanzien dat Rossi er niks van bakt op de Duc. Zo te zien wordt het volgend jaar ook niks. Misschien een idee om de 1198, die wel succes heeft, in te zetten :P
Blijf van de TT af. Als de GP niet meer komt, zien ze mij niet meer in Assen.
Achtelijk, valt wel mee hoor. MOTOR.nl durft het tenminste aan om de TT in twijfel te stellen. Hulde!
achterlijke poll, ik ga na alle drie, kan hem dus niet invullen
Kaarten TT zijn al besteld waarscheinlijk de laatste keer,dan naar BSB.


