EICMA > CR&S DUU Concept
Deze nieuwe muscle-bike wordt in 2011 leverbaar en gaat in de handgemaakte, standaard versie ongeveer 20.000 euro kosten.
Iedereen kijkt tijdens de EICMA altijd uit naar de nieuwe modellen van de grote merken. Maar minstens zo interessant zijn de kleinere fabrieken, zoals CR&S. Dit merk liet vorig jaar voor het eerst het DUU Concept zien. In 2009 heeft CR&S duidelijk niet stilgezeten want op 10 november wordt een verder uitgewerkte versie gepresenteerd.
De DUU is volgens CR&S een combinatie van twee westerse motorfietsculturen. Het rijwielgedeelte is geïnspireerd op Europese tradities. Een dikke Amerikaanse big-twin hoeft natuurlijk geen verdere introductie. De DUU is uitgerust met het nieuwe S&S X-Wedge motorblok dat een cilinderinhoud heeft van 1916cc.
CR&S verwacht dat de eerste DUU in 2011 geleverd kan worden. Richtprijs voor het basismodel is 20.000 euro. Dit is een vanafprijs want de motor wordt samen met de koper verder in elkaar gezet. Hierbij kun je letterlijk al je motorwensen werkelijkheid zien worden, aldus het persbericht. Interesse? Let op! Er worden slechts twintig tot dertig motoren per jaar met de hand in elkaar gezet.
Waarom deze motor trouwens DUU heet? In het Milanese dialect is dit ‘twee’. Twee liter, twin, tweezitter. Eigenlijk best logisch dus...
Reacties van lezers
Dat zeg ik ook niet dat er wat mis is met 'onze Olav'!!!! Integendeel hij mag van mij nog wel even doorgaan!!!! En ik hoop dat het geluid nog voller is!!!!
Hoop dat het geluid in het echt net zo goed is als de oude :)
er is toch helemaal niks mee met het commentaar van onze olav hij is de langste f1 commentator
Het mooiste aan de Safety Car is het geluid!!!!!!!!!! Vooral als Olaf Mol even geen Commentaar geeft, dan gaat m'n tv echt voluit:)
Vergeet niet dat het een SLR eigenlijk een McLaren met een Mercedes motor
je hebt gelijk maar slr ziet gewoon mooi uit:P
De SLR wordt niet meer gemaakt dus het zou wel stom zijn om nu pas te gaan gebruiken. Ten 2de is de SLS beter (niet sneller) en een pak goedkoper dan de SLR patserbak.
ik vind deze minder mooi dan de vorige hoor maar hij zal wel sneller zijn .het liefts zou ik willen zien dat ze de mercedes slr gebruiken voor safety car .ik vind de merceds slr de mooiste auto van mercedes
Hoe kan ik het filmpje zien?
Dat zag cool uit!!
nice gek
Leuk dat Rosberg hem op het podium mog rijden dat zijn van die kleine dingen die de meesten niet zien maar goed voor het vertrouwen in een leuke samenwerking
ach mag ik nooit de F1 halen wil ik in deze auto ook wel deelnemen. :P
Voeg zelf een reactie toe
Om een reactie te kunnen plaatsen moet je zijn ingelogd.Maak een persoonlijk profiel aan of log in.


