Jasper Iwema heeft zijn schouderblad op drie plaatsen gebroken. Dat gebeurde zondag door een val tijdens de Grote Prijs van Portugal op het circuit van Estoril. Iwema is zeker drie weken uit roulatie en mist daardoor de slotrace van het seizoen in Valencia.
Het ging al in de eerste ronde mis. ”Ik begon achteraan en zag voor me al een aantal rijders onderuit gaan. Het was wel droog, maar de baan was nog nat en had weinig grip. Ik viel helaas ook en had de pech dat ik gelanceerd werd en verkeerd terecht kwam”, aldus Iwema.
De Nederlander beleefde door blessures een pechvol einde van het seizoen. ”Maar het positieve gevoel overheerst. Ik heb dit jaar mooie dingen laten zien. ”Hoogtepunt was de achtste plaats in de GP van Tsjechië. Iwema scoorde WK-punten in negen races.
Bron en foto: ANP