In april gaat Bonhams twee motoren veilen waar Carl Fogarty tijdens het WK Superbike mee heeft gereden. Fogarty heeft vier kampioenstitels in die klasse op zijn naam staan.
Twee Fogarty Ducatis te koop
Het gaat om de Ducati 888 Corse, waarop hij in 1993 het WK Superbike en de North West 200 won. In 2009 reed Fogarty op de tweede te veilen Ducati, de 916 SPS Fogarty Replica uit 1998. Deze motor werd door Ducati aan de Brit geschonken als dank voor zijn bijdrage aan het succes van Ducati. Beide motoren zijn volledig authentiek uit de fabriek in Bologna.
Op dit moment zijn de motoren in het bezit van een Noord Ierse privéverzamelaar. De verwachtte opbrengst voor de 888 Corse ligt tussen de 31.000 en 36.000 euro. Voor de 916 SPS Fogarty Replica zul je ongeveer een bedrag tussen de 25.000 en 30.000 euro moeten neerleggen.