Vast staat dat op de derde zondag in augustus, traditioneel dé datum van de Harley-Dag, een evenement gaat plaatsvinden in de Bredase binnenstad. Initiatiefnemers zijn Egon van Gennip van café De Bruine Pij en Marc Bink van Catch 22. Bink verwacht die dag een toeloop in Breda van mensen die niet weten dat de Harley-Dag is opgehouden.
Het is volgens hem niet de bedoeling om een doorstart te maken met de Harley-Dag. "Dan lopen we tegen dezelfde problemen aan als de organisatie. Daar hebben we geen zin in."Wat voor invulling het evenement gaat krijgen, is nog onduidelijk. "In ieder geval iets met live-muziek. Maar hoeveel podia enzo? Het zal afhangen van het aantal ondernemers dat mee gaat doen."
De gemeente heeft de datum gereserveerd, maar er is nog geen vergunning verstrekt. Als de Harley-Dag toch doorgaat, komt het initiatief te vervallen.
Bron: BN de Stem
Foto: ANP