Polaris gaat de oudste Amerikaanse motorfabrikant nieuw leven inblazen. Indian zal als zelfstandig bedrijf opereren met toevoeging van de technologieën van Polaris. Het lijkt een goede combinatie om in de toekomst nieuwe modellen te ontwerpen voor het historische Amerikaanse merk.
“We zijn blij om deel uit te maken van de revitalisering van een typisch Amerikaans merk,” zegt Scott Wine, algemeen directeur van Polaris. “Indian heeft de eerste Amerikaanse motorfiets gebouwd. Met onze technologie en visie zijn we er zeker van dat we de klassieke Indian motor kunnen leveren, verbeterd met kwaliteit en prestatie waar Polaris en Victory bekend om staan.”
Steve Julius, voorzitten van Indian, zegt: “We zijn enthousiast dat we een overeenkomst hebben gesloten. Polaris zal zijn welbekende kracht in ontwerpen, productie en distributie inzetten om onze missie te voltooien; het enorme potentieel laten zien van Indan. Polaris is de meest logische eigenaar van Indan Motorcycle en zal flink kunnen concurreren op de motormarkt.”
Bron: visordown.com