Zelf naar Wales?

Niets beter om het prachtig ruige Wales te doorkruisen dan met twee allroads. De oude trouwe Suzuki V-Strom 650 werd uit het vet getrokken en zijn meest succesvolle concurrent, de BMW F800GS, mocht ook mee. Over bagageruimte, ontzettende stuurwegen, kleine prutsweggetjes en vooral over puur genieten. Lees dat in de nieuwe MOTOR Magazine. Nu in de winkel!

Informatie
www.visitwales.nl

Overtocht en overnachtingen
We maakten de overtocht met P&O Ferries van Europoort naar Hull. Informatie en prijzen vind je op www.poferries.nl.
Overnachtingen zijn gemaakt in de volgende hotels:
– The Celtic Royal Hotel in Caernarfon, www.celtic-royal.co.uk
– Park Lodge Hotel in Aberystwyth, www.aberpark.com
– Brown’s Hotel in Laugharne, www.browns-hotel.co.uk
– Copthorne Hotel Cardiff in Cardiff, www.millenniumhotels.co.uk/cothornecardiff

Nationale parken
Snowdonia, www.eryri-npa.gov.uk/home
Brecon Beacons, www.breconbeacons.org

Bezienswaardigheden
Langs de gereden route:
LLangollen

– Llangollen Motor Museum, www.llangollenmotormuseum.co.uk
Blaenau Ffestiniog
– Llechwed leisteenmijnen, www.llechwedd-slate-caverns.co.uk
– Ffestiniog and Welsh Higland Railway, www.festrail.co.uk
Porthmadog
– Porthmadog Maritime Museum, www.porthmadogmaritimemuseum.org.uk
Caernarfon
– Caernarfon Castle (UNESCO), www.caernarfon-castle.co.uk
Llanberis
– Pen-y-Gwryd Hotel, www.pyg.co.uk
Beddgelert
– Gelert’s Grave, www.beddgelerttourism.com/gelert
Machynlleth
– Centre for Alternative Technology, www.cat.co.uk
– Owain Glynd?r Centre, www.canolfanglyndwr.org
Aberystwyth
– National Library of Wales, www.llgc.org.uk
Tregaron
– Ystwyth Trail, www.everythingaberystwyth.co.uk/cycling-the-ystwyth-trail
– Rhiannon Gold, www.rhiannon.co.uk
Lampeter
– Dolaucothi Mines, www.nationaltrust.org.uk/dolaucothi-gold-mines
Laugharne
– Dylan Thomas Boathouse & Writing shed, www.dylanthomasboathouse.com
– Norman Castle, www.castlewales.com/laugharn
Pendine
– Museum of Speed, www.visit.carmarthenshire.gov.uk/heritage/speed-museum
Kidwelly
– Kidwelly Industrial Museum, www.kidwellyindustrialmuseum.co.uk
Llandeilo
– Dinefwr Castle, www.nationaltrust.org.uk/dinefwr
– Carreg Cennen Castle, www.carregcennencastle.com
Llandovery
– Heritage Centre, www.breconbeaconstourism.co.uk/item/llandovery
Brecon
– Cathedral, www.breconcathedral.org.uk
– Monmouth and Brecon Canal, www.mbact.org.uk
Merthyr Tydfill
– Cyfartha Park, www.visitmerthyr.co.uk/attractions/cyfarthfa-park-museum
Pontypridd
– Pontipridd Museum, www.pontypriddmuseum.org.uk
– Pit Pony Sanctuary, www.visitpitponies.co.uk
Cardiff
– Wales Millennium Centre, www.wmc.org.uk
– Senedd, www.assemblywales.org/visiting/senedd
– Millennium Stadium, www.millenniumstadium.com
– National Museum Cardiff, www.museumwales.ac.uk
– Cardiff Castle, www.cardiffcastle.com

Gerelateerd

REAGEER OP DIT ARTIKEL