woensdag 25 juni 2025

Spectaculaire prijsverlaging Ultraviolette door verlaging BPM 

Als gevolg van de aanpassing van de BPM, voor 100% elektrische motoren, naar een vaste voet van € 200,- wordt de prijs van de Ultraviolette F77 Mach 2 Recon spectaculair verlaagd. Door deze prijsaanpassing, in combinatie met het introductieaanbod welke geldig is tot eind juli 2025, rijd je nu al een F77 Mach 2 Recon vanaf € 9.499,- (Prijs rijklaar, inclusief bpm, btw en onvermijdbare kosten).

Ultraviolette introduceert F77 SuperStreet in Nederland 

In navolging van de sportieve Ultraviolette F77 Mach 2 Recon presenteert MotoMondo nu ook de Ultraviolette F77 SuperStreet. De nieuwe SuperStreet is gericht op de sportieve dagelijkse rijder: ergonomische zithouding, wendbaar en uitgerust met dezelfde futuristische styling en toonaangevende technologie als zijn broer, de Mach 2. Met directe acceleratie, regeneratief remmen en geavanceerde connectiviteit biedt de F77 SuperStreet een unieke rijervaring – 100% elektrisch! 

Daardoor profiteert de Ultraviolette SuperStreet ook van de recente wijzigingen in de BPM-regeling voor elektrische motorfietsen. Hierdoor daalt de consumentenprijzen aanzienlijk. Door deze prijsaanpassing, in combinatie met het introductieaanbod welke geldig is tot eind juli 2025, rijd je nu al een F77 SuperStreet vanaf € 9.799,- (Prijs rijklaar, inclusief bpm, btw en onvermijdbare kosten). 

Motor.NL test 2025 Ultraviolette F77 Mach 2/Ultraviolette F77 Super Street: doorbreekt elektrische stilte

De toekomst van motorrijden begint vandaag

Met de introductie van de SuperStreet én de structurele prijsverlaging onderstreept Ultraviolette haar missie om innovatieve elektrische mobiliteit voor een breder publiek toegankelijk te maken – zonder concessies aan design, prestaties of rijplezier.

Zowel de Ultraviolette F77 Mach 2 Recon als de Ultraviolette F77 SuperStreet worden in juli leverbaar en zijn te bekijken bij, en te bestellen via, de officiële dealers.

De eerste dealers zijn:

Bike-Barn, Hoevelake: https://bike-barn.nl/

SilverLine Motoren,VIJsselstein: www.silverline.nl/

Electric motorbikes, Eindhoven: https://www.electricmotorbikes.nl/

We zijn in gesprek met meerdere potentiële dealers en verwachten in de komende periode meerdere nieuwe dealers te kunnen aankondigen. Dealers die interesse hebben om Ultraviolette dealer te worden kunnen zich melden bij MotoMondo, https://motomondo.com/.

Redactie
Redactie
De redactie van Motor.nl bestaat uit alle redactieleden van MOTO73 en Promotor. Redacteuren Marien Cahuzak, Jan Kruithof, Maikel Sneek en diverse freelancers zijn dagelijks actief voor Motor.nl.

Stay tuned

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit het laatste nieuws! Onze nieuwsbrief wordt iedere week op dinsdag (bij veel nieuws) en donderdag verstuurd.


Gerelateerde artikelen