Neem contact met ons op

Als u contact met ons op wilt nemen, dan kunt u onderstaand formulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Colofon

Promotor Magazine | MOTO73 | Classic & Retro Magazine | MotorNL TV

Pite Media B.V.
Korte Noorderweg 29
1221 NA Hilversum

Abonneeservice:
SP Abonneeservice, 088 110 20 38 ( ma t/m vrij, 09:00-17:00 uur)

Marketing & Sales:
Nick Glattli, 0850 654 687, nick@motor.nl
Kaj Dijkhuizen, 06 4669 7666. kaj@motor.nl

Content
Jan Kruithof, jan@motor.nl

Video
Bart Verhoeven, bart@motor.nl

Hoofdredactie print:
Eddie de Vries (eddie@motor.nl)

Eindredactie:
Karin Markwat (karin@motor.nl)

Redactie:
Jaap van der Sar (jaap@motor.nl), Ad van de Wiel (ad@motor.nl), Marien Cahuzak (marien@motor.nl), Nick Enghardt,  Tom van Appeldoorn

Productie/Online:
Maikel Sneek
maikel@motor.nl

Route

Pite Media B.V.
Korte Noorderweg 29
1221 NA Hilversum