De Dutch Masters of Motocross 2026 krijgt opnieuw een sterke deelnemer. Calvin Vlaanderen heeft bevestigd dat hij alle vier de wedstrijden zal rijden. Daarmee is een belangrijke naam toegevoegd aan het deelnemersveld van de 500 klasse.
De Wolf en Febvre zeggen toe voor de Dutch Masters of Motocross
Vlaanderen heeft een indrukwekkend verleden in het kampioenschap. In 2022 pakte hij de titel in de 500 klasse en bleef sindsdien regelmatig meestrijden voor podiumplaatsen. In 2026 verschijnt hij aan de start met een fabrieksmachine van Ducati, onder leiding van teammanager Louis Vosters.
De aanwezigheid van Vlaanderen betekent ook dat het publiek Ducati in actie zal zien binnen het Nederlandse topkampioenschap. Eerder werd bekend dat Romain Febvre en Kay de Wolf eveneens deelnemen. Daarmee belooft de strijd om de titel intenser dan ooit te worden.
Meer informatie over het kampioenschap is te vinden op dutchmastersofmotocross.nl.
| Kalender Dutch Masters of Motocross |
| 6 april Heerde 3 mei Harfsen 17 mei Markelo 12 juli Halle |
Foto’s: Daniele Barreca



