dinsdag 28 april 2026

Maxime Renaux komt op 3 mei naar de CAD2M Dutch Masters in Harfsen

Na een hele mooie eerste wedstrijd van de CAD2M Dutch Masters of Motocross in Heerde staat op zondag 3 mei de tweede wedstrijd van het kampioenschap op het programma in Harfsen. 

Jeffrey Herlings, Romain Febvre en Kay de Wolf gingen in Heerde de strijd met elkaar aan maar in Harfsen komt hier nog een echte topper bij en wel de Fransman Maxime Renaux van Monster Energy Yamaha Factory Racing. 

Renaux wist in zijn carriere al wereldkampioen 125 en MX2 te worden en heeft ook in de zware MXGP klasse Grand Prix’s gewonnen. Eerder dit jaar stond hij tijdens de Grand Prix van Zwitserland als tweede op het podium!

Door de komst van Renaux wordt de 500 klasse sterker en sterker en zal het ook in Harfsen weer een strijd van jewelste gaan worden.

Voor meer informatie en tickets kijk op www.dutchmastersofmotocross.nl

Foto: Fullspectrum Media

Redactie
Redactie
De redactie van Motor.nl bestaat uit alle redactieleden van MOTO73 en Promotor. Redacteuren Marien Cahuzak, Jan Kruithof, Maikel Sneek en diverse freelancers zijn dagelijks actief voor Motor.nl.

Stay tuned

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit het laatste nieuws! Onze nieuwsbrief wordt iedere week op dinsdag (bij veel nieuws) en donderdag verstuurd.


Gerelateerde artikelen