dinsdag 19 mei 2026

Ducati mag niet ontbreken op RIDERS Festival 2026. Dus ze zijn erbij!

De iconische rode motorfietsen van Ducati mogen natuurlijk niet ontbreken tijdens het grootste outdoor motorevent van Nederland. In het weekend van 30 en 31 mei breekt RIDERS Festival – powered by MOTORbeurs Utrecht los. Hét event voor motorrijders, waar motorrijden centraal staat. Test de nieuwste motoren van de grootste motormerken, waaronder het Italiaanse Ducati.

En ze hebben iets te vieren! Dit jaar bestaat het merk maar liefst 100 jaar. Het merk heeft vanaf 1926 een lange weg afgelegd en al talloze bijzondere machines op de markt gebracht. Enkele van die machines kun jij testen op RIDERS Festival!

RIDERS Festival – powered by MOTORbeurs Utrecht: hét moment om motoren écht te ervaren

Droom je al tijden van een prachtige Streetfighter of juist van de indrukwekkende Multistrada? Dan is dit jouw moment om ‘em uit te proberen! Ga op pad met de nieuwe Multistrada V4 Rally, ontworpen voor comfort en veelzijdigheid met een sportieve twist. Of kies de speelse Hypermotard en laat stiekem de hooligan in je los. Gemaakt voor het domineren van korte bochten stap je gegarandeerd met een grote glimlach af.

De experts bij het merk kunnen je alles vertellen over de historie achter het merk, de technologie achter de machines en de verschillen tussen bijvoorbeeld de ‘normale’, de SP en de Rally varianten van hun machines.

Ontdek de volledige Ducati line-up van testmotoren op RIDERS Festival 2026:

  • DesertX
  • Hypermotard V2
  • Hypermotard V2 SP
  • Monster
  • Multistrada V2 S
  • Multistrada V4 S
  • Multistrada V4 Rally
  • Streetfighter V2 S

Inschrijven proefrit(ten)

Met welke ga jij op pad? Meld je nu alvast aan voor een proefrit. Vul het formulier in om deel te nemen aan een RIDERS Festival-proefrit. Het invullen van dit formulier geeft geen garantie op een plek voor een proefrit. Het tijdslot wordt ter plaatse bij het merk toegewezen op basis van beschikbaarheid.

Omdat we iedereen de kans willen geven om een proefrit te maken, meld je je één keer aan en kun je vervolgens maximaal drie proefritten rijden.

Schrijf je hier in voor een proefrit

WaarAutotron Rosmalen
Graafsebaan 133
5248 NL Rosmalen

Wanneer         
30 en 31 mei 2026
Zaterdag van 10.00 – 17.00u
Zondag van 10.00 – 17.00u
Meer informatieRidersfest.nl
Redactie
Redactie
De redactie van Motor.nl bestaat uit alle redactieleden van MOTO73 en Promotor. Redacteuren Marien Cahuzak, Jan Kruithof, Maikel Sneek en diverse freelancers zijn dagelijks actief voor Motor.nl.

Stay tuned

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit het laatste nieuws! Onze nieuwsbrief wordt iedere week op dinsdag (bij veel nieuws) en donderdag verstuurd.


Gerelateerde artikelen