Zero Motorcycles introduceert Level 3 DC-snelladen

Met ruim 20 jaar ervaring als pionier in elektrische motorfietsen zet Zero Motorcycles een nieuwe stap. Het merk ontwikkelt Level 3 DC-snelladen via een nieuwe CCS-oplaadpoort. Deze technologie komt in 2027 beschikbaar op nieuwe Street- en Dual Sport-modellen.

Bijzonder is dat Zero deze innovatie ook toegankelijk maakt voor bestaande klanten. De snellaadmodule wordt als accessoire leverbaar voor relevante modellen vanaf modeljaar 2022. Hiermee verhoogt het merk de waarde van reeds verkochte motoren.

Zero motorcycles lanceert x line experience-programma voor elektrisch offroadrijden

CEO Pierre-Martin Bos benadrukt dat deze stap inspeelt op de vraag van rijders en de snelle uitbreiding van het laadnetwerk in Europa en Noord-Amerika. Het doel is simpel: rijders meer vrijheid geven om sneller en verder te reizen.

Momenteel laadt een Zero via het optionele Level 2-systeem van 20% naar 80% in minder dan 45 minuten. Met het nieuwe Level 3 DC-snelladen daalt deze laadtijd voor accu’s tot 17,3 kWh naar minder dan 30 minuten.

Details over prijzen, exacte compatibiliteit en definitieve specificaties maakt Zero Motorcycles later in het ontwikkelproces bekend.

Redactie
Redactie
De redactie van Motor.nl bestaat uit alle redactieleden van MOTO73 en Promotor. Redacteuren Marien Cahuzak, Jan Kruithof, Maikel Sneek en diverse freelancers zijn dagelijks actief voor Motor.nl.

Stay tuned

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit het laatste nieuws! Onze nieuwsbrief wordt iedere week op dinsdag (bij veel nieuws) en donderdag verstuurd.


Gerelateerde artikelen