zondag 26 juli 2026
Home 55000 km op de R 1250 RT

    55000 km op de R 1250 RT

    0
    47

    Motor is prima te berijden zodra de snelheid boven de 15 km per uur gaat. Er onder komt in elk geval voor mij het gewicht een rol te spelen. Dit is dus een probleem met manoeuvreren. Zowel thuis als ook bij de stops tussendoor. Vooraf eerst kijken waar en hoe om je hem neerzet is belangrijk voor mij. Achteruit en zeker achteruit bergop is bij na (of helemaal niet) te doen.
    Rijden, een woord prima. Stuurt fijn, en laat ook de bochten mooi verlopen. De motor kan veeeel meer dan ik, dat is zeker.
    Tijdens rijden wel last van turbulentie op de helm. Maakt niet uit hoe het scherm staat. Dit gaat boven de 100 km/h een rol spelen met communicatie. Bijna niet meer te verstaan. Boven de 170 km gaat het echt over naar gebulder. Mede daardoor rij ik niet zo vaak zo snel. Kruissnelheid op de snelweg tussen 130 en 160 km/h. Ja ik woon inderdaad aan de grens met Duitsland.
    Gekeken naar alternatieven, maar niets voldoet aan mijn eisen van kabaal muv een auto, maar daar hebben we het nu niet over.
    eindresultaat: Mijn motor is gewoon nog niet te koop en ik blijf er fijn verder mee rijden,

    gr Jos