vrijdag 24 maart 2023

Misano wordt Marco Simoncelli Circuit

Hoe en wat precies is nog onduidelijk maar het staat zo goed als vast dat het Misano World Circuit binnenkort het Marco Simoncelli Circuit heet. Dit heeft de directie van de baan vlakbij Coriano, de woonplaats van Simoncelli, bekend gemaakt. Makkelijk was de keuze echter niet en dat had niet alleen te maken met het verdriet vanwege het overlijden van Simoncelli.

Vorig jaar kwam op Misano Shoya Tomizawa om het leven in een vergelijkbare crash als die van Simoncelli. Ook Tomizawa viel op het verkeerde moment op de verkeerde plaats en werd aangereden. Daarnaast woonde Daijiro Kato, die in 2003 op Suzuka verongelukte, vlakbij het circuit. Uiteindelijk werd toch unaniem besloten het circuit een bijzondere naam te geven. Vast staat de GP van Misano in 2012 een zeer bijzondere zal zijn.
 

Redactie
Redactie
De redactie van Motor.nl bestaat uit alle redactieleden van MOTO73 en Promotor. Redacteuren Marien Cahuzak, Jan Kruithof, Maikel Sneek en diverse freelancers zijn dagelijks actief voor Motor.nl.

Laatste Artikelen

Gerelateerde artikelen

MIS NIETS MEER
SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF
Krijg als eerste alle nieuwsupdates en exclusieve artikelen direct in je inbox..
INSCHRIJVEN
Probeer het maar, je kunt altijd opzeggen onderaan een mailing.
close-link
KRIJG ALS EERSTE ALLE NIEUWSUPDATES. SCHRIJF JE NU IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF.
INSCHRIJVEN
close-image