zondag 3 mei 2026

Jago Geerts komt naar CAD2M Dutch Masters Harfsen

Goed nieuws voor de Belgische motorsportfans: Jago Geerts staat aan de start bij de tweede ronde van de CAD2M Dutch Masters of Motocross in Harfsen. De rijder heeft in Nederland al een indrukwekkende staat van dienst, met titels in de 85cc-, 125cc- en 250cc-klasse. Vorig jaar stond hij er nog op het podium in de 500cc, waardoor het bosrijke circuit voor hem geen geheimen meer kent.

Maxime Renaux komt op 3 mei naar de CAD2M Dutch Masters in Harfsen

Dit seizoen rijdt Geerts voor het Beta Factory MRT Racing Team, waar hij teamgenoot is van Rick Elzinga. Beide rijders hopen in Harfsen hun seizoen nieuw leven in te blazen. Er is de afgelopen weken hard gewerkt aan vorm en vertrouwen, en Harfsen biedt de perfecte kans om dat te tonen.

De 500cc-klasse belooft opnieuw spektakel, met namen als Jeffrey Herlings, Kay de Wolf, Romain Febvre, Pauls Jonass en Calvin Vlaanderen. Met zo’n sterk deelnemersveld kunnen de fans zich opmaken voor een spannende strijd in de bossen van Harfsen.

Foto: Photographic Art

Redactie
Redactie
De redactie van Motor.nl bestaat uit alle redactieleden van MOTO73 en Promotor. Redacteuren Marien Cahuzak, Jan Kruithof, Maikel Sneek en diverse freelancers zijn dagelijks actief voor Motor.nl.

Stay tuned

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit het laatste nieuws! Onze nieuwsbrief wordt iedere week op dinsdag (bij veel nieuws) en donderdag verstuurd.


Gerelateerde artikelen