dinsdag 5 december 2023

Bo Bendsneyder finisht als derde

De Moto3-race in Maleisië dit weekend was er om meerdere redenen één om niet meer te vergeten. Bo Bendsneyder wist als derde te finishen. Francesco Bagnaia won de race en Jakub Kornfeil kwam als tweede over de finish in een race die we behoorlijk bizar kunnen noemen. Maar veertien van de 34 rijders haalden de eindstreep.

Er waren meerdere crashes in de eerste ronden. De race duurde eigenlijk 18 ronden maar werd stilgelegd na de 14de.  Op dat moment reed Bo als tweede, maar volgens de reglementen telt de positie in de ronde ervoor. “Ik ben niet echt blij dat ik werd teruggezet op de derde plek, maar we hebben het podium en dat is geweldig”, aldus Bo. Het is de podiumplaats voor de Nederlander, eerder werd Bendsneyder derde op Silverstone.

Foto: KTM, Focus Pollution

Redactie
Redactie
De redactie van Motor.nl bestaat uit alle redactieleden van MOTO73 en Promotor. Redacteuren Marien Cahuzak, Jan Kruithof, Maikel Sneek en diverse freelancers zijn dagelijks actief voor Motor.nl.

Laatste Artikelen

Gerelateerde artikelen

MIS NIETS MEER
SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF
Krijg als eerste alle nieuwsupdates en exclusieve artikelen direct in je inbox..
INSCHRIJVEN
Probeer het maar, je kunt altijd opzeggen onderaan een mailing.
close-link
KRIJG ALS EERSTE ALLE NIEUWSUPDATES. SCHRIJF JE NU IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF.
INSCHRIJVEN
close-image