woensdag 28 januari 2026

40 jaar MOTORbeurs: CFMOTO pakt ook dit jaar flink uit op MOTORbeurs Utrecht

CFMOTO zet het nieuwe jaar in de hoogste versnelling voort tijdens de veertigste editie van MOTORbeurs Utrecht. Met onder andere twee meer dan interessante modellen.

De CFMOTO 1000MT-X – de eerste hiervan – legt de lat behoorlijk hoog in het adventure-segment, dankzij onder andere een nieuw ontwikkelde 946,2cc-paralleltwin. Dit blok levert een vermogen van 113 pk bij 8.500 tpm en een maximumkoppel van 105 Nm bij 6.250 tpm. Daarnaast zorgen het BOSCH-bochten-ABS en de drie instelbare tractiemodi ervoor dat je altijd de juiste grip en controle hebt, ongeacht de omstandigheden. Qua opbouw en rijgedrag heeft CFMOTO duidelijk geen concessies gedaan. De 1000MT-X is uitgerust met een compleet Brembo-remsysteem voor en achter. De offroad-georiënteerde ophanging met volledig instelbare KYB-vering maakt hem extra veelzijdig, en dankzij de handige draaiknop voor de achtervering kun je de veervoorspanning in een handomdraai afstellen, zonder gereedschap. De ‘1000’ is uitgerust met lucht- en ruimtevaart 7-serie aluminiumvelgen – met 67% hogere treksterkte dan conventionele legeringen – en staat op Pirelli Scorpion Rally STR-banden. Qua looks zit het ook goed: de 1000MT-X komt in twee opvallende kleuren, Zephyr Blue en Tactical Green, die prima passen bij zijn stoere uitstraling. En voor wie het helemaal af wil maken, is er de exclusieve 1000MT-X Crafted. Deze luxe uitvoering komt standaard met topaccessoires van merken als GIVI, Acerbis en een sportieve Akrapovič-uitlaat.

450MT Rally

Maak in Utrecht zeker ook kennis met de 450MT Rally, een motor die speciaal is ontworpen voor de avontuurlijke rijder. De speciale editie van de 450MT komt met een hoog spatbord vooraan, een Akrapovič-uitlaat, crashbars en een verhoogd zadel. Deze CFMOTO wordt aangedreven door een 449cc-paralleltwin met 42 pk en een koppel van 44 Nm bij 6.250 tpm, inclusief dubbele balansassen. Wat deze motor ook bijzonder maakt, is de vering: KYB-vering en een veerweg van 200 mm. Tel daar een hooggebogen stuur en speciale voetsteunen bij op en je weet dat dit niet zomaar een motor is.

Alle aanwezige CFMOTO-modellen

1000MT-X

800MT-X

800MT Explore ES

800MT Explore GT

800MT Sport

700MT Adventure GT

450MT Rally

450MT

450CLC

675SR-R

450SR

800NK Advanced

675NK

450NK

125NK


Redactie
Redactie
De redactie van Motor.nl bestaat uit alle redactieleden van MOTO73 en Promotor. Redacteuren Marien Cahuzak, Jan Kruithof, Maikel Sneek en diverse freelancers zijn dagelijks actief voor Motor.nl.

Stay tuned

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en mis nooit het laatste nieuws! Onze nieuwsbrief wordt iedere week op dinsdag (bij veel nieuws) en donderdag verstuurd.


Gerelateerde artikelen