CFMOTO zet het nieuwe jaar in de hoogste versnelling voort tijdens de veertigste editie van MOTORbeurs Utrecht. Met onder andere twee meer dan interessante modellen.
De CFMOTO 1000MT-X – de eerste hiervan – legt de lat behoorlijk hoog in het adventure-segment, dankzij onder andere een nieuw ontwikkelde 946,2cc-paralleltwin. Dit blok levert een vermogen van 113 pk bij 8.500 tpm en een maximumkoppel van 105 Nm bij 6.250 tpm. Daarnaast zorgen het BOSCH-bochten-ABS en de drie instelbare tractiemodi ervoor dat je altijd de juiste grip en controle hebt, ongeacht de omstandigheden. Qua opbouw en rijgedrag heeft CFMOTO duidelijk geen concessies gedaan. De 1000MT-X is uitgerust met een compleet Brembo-remsysteem voor en achter. De offroad-georiënteerde ophanging met volledig instelbare KYB-vering maakt hem extra veelzijdig, en dankzij de handige draaiknop voor de achtervering kun je de veervoorspanning in een handomdraai afstellen, zonder gereedschap. De ‘1000’ is uitgerust met lucht- en ruimtevaart 7-serie aluminiumvelgen – met 67% hogere treksterkte dan conventionele legeringen – en staat op Pirelli Scorpion Rally STR-banden. Qua looks zit het ook goed: de 1000MT-X komt in twee opvallende kleuren, Zephyr Blue en Tactical Green, die prima passen bij zijn stoere uitstraling. En voor wie het helemaal af wil maken, is er de exclusieve 1000MT-X Crafted. Deze luxe uitvoering komt standaard met topaccessoires van merken als GIVI, Acerbis en een sportieve Akrapovič-uitlaat.
450MT Rally
Maak in Utrecht zeker ook kennis met de 450MT Rally, een motor die speciaal is ontworpen voor de avontuurlijke rijder. De speciale editie van de 450MT komt met een hoog spatbord vooraan, een Akrapovič-uitlaat, crashbars en een verhoogd zadel. Deze CFMOTO wordt aangedreven door een 449cc-paralleltwin met 42 pk en een koppel van 44 Nm bij 6.250 tpm, inclusief dubbele balansassen. Wat deze motor ook bijzonder maakt, is de vering: KYB-vering en een veerweg van 200 mm. Tel daar een hooggebogen stuur en speciale voetsteunen bij op en je weet dat dit niet zomaar een motor is.
Alle aanwezige CFMOTO-modellen
1000MT-X
800MT-X
800MT Explore ES
800MT Explore GT
800MT Sport
700MT Adventure GT
450MT Rally
450MT
450CLC
675SR-R
450SR
800NK Advanced
675NK
450NK
125NK
Meer artikelen lezen over 40 jaar Motorbeurs?
- 40 jaar MOTORbeurs: de evolutie van 40 jaar motoren #1: 1985 – 1995
- 40 jaar MOTORbeurs: Hét moment dat MOTORbeurs Utrecht en Kevin Valk de wereld over gingen
- 40 jaar MOTORbeurs: de evolutie van 40 jaar motoren #2: 1995 – 2005
- 40 jaar MOTORbeurs: All Brands United pakt groot uit tijdens MOTORbeurs Utrecht 2026
- 40 jaar MOTORbeurs: Morbidelli met heel veel primeurs naar Utrecht!
- 40 jaar MOTORbeurs: standhouders Arie Molenaar en Gert Brouwer over 40 jaar MOTORbeurs: motoren, gekte en gezelligheid
- 40 jaar MOTORbeurs: de evolutie van 40 jaar motoren #3: 2005 – 2015
- 40 jaar MOTORbeurs: Benelli trekt met drie nieuwe modellen naar Utrecht
- 40 jaar MOTORbeurs: CFMOTO pakt ook dit jaar flink uit op MOTORbeurs Utrecht


